Jesenný volejbalový turnaj

Prekvapenie od RedBullu Na našom Jesennom volejbalovom turnaji nás prekvapili dievčatá z RedBullu! :)

JESENNÝ VOLEJBALOVÝ TURNAJ 5. ročník

Ďalší ročník Jesenného volejbalového turnaja a to už 5. v poradí sa konal 28.10.2017, kde sa zúčastnilo opäť 8 družstiev. Medzi družstvami sme opäť videli známe tváre z Hodruše, Župkova, Kremnice/Ihráča, Hriňovej, Hodruše a pod. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín, hralo sa na dva víťazné sety, 15. bod bol víťazný. Ak by nastala remíza, hral by sa tretí set, kde by bol 10. bod víťazný. V skupinách hrali družstvá medzi sebou, do semifinále postúpili dve prvé družstvá z oboch skupín. Semifinále sa hralo tak, že prvé družstvo z 1. skupiny hralo s druhým družstvom z 2. skupiny, a druhé družstvo z 1. skupiny hralo s prvým družstvom z 2. skupiny. Čo však nikto nečakal, ani my, bolo veľmi milé prekvapenie. Prišli ochotné dievčatá z RedBullu. Tie si nás našli na internete a nám aj hráčom rozdávali plechovky plné energie. Sme veľmi radi, že si nás všimli a to nás utvrdilo, že to čo robíme presahuje okres Žarnovice.


JESENNÝ VOLEJBALOVÝ TURNAJ 4. ročník

Jednou s posledných akcií tento rok bol neodmysliteľne Jesenný volejbalový turnaj 4. ročník. Tento ročník sa konal v sobotu 19.11. v telocvični SOŠ od 8:00 a skončili sme približne okolo 17-tej alebo 18-tej. Zúčastnilo sa ho nakoniec 8 družstiev ! Družstvá mali aj tento rok zaujímavé názvy : Kamaráci, Kvetinky, Župkov, Hodruša Juniori, Poskladaní, Komu chceš, Smoliari a Aďov team. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín, hralo sa na dva víťazné sety, 15. bod bol víťazný. Ak by nastala remíza, hral by sa tretí set, kde by bol 10. bod víťazný. V skupinách hrali družstvá medzi sebou, do semifinále postúpili dve prvé družstvá z oboch skupín. Semifinále sa hralo tak, že prvé družstvo z 1. skupiny hralo s druhým družstvom z 2. skupiny, a druhé družstvo z 1. skupiny hralo s prvým družstvom z 2. skupiny. V semifinále sa rozhodlo, že o 1. miesto zabojovali družstvá Hodruša Juniori a Aďov Team, o 3. miesto si zahrali družstvá Župkov a Kamaráci. Víťazom tohoročného turnaja sa stalo družstvo Aďov team, 2. miesto patrilo družstvu Hodruša Juniori, 3. miesto získali Kamaráci a na 4. mieste skončili hráči z družstva Župkov. Prvé tri družstvá boli ocenené víťazným pohárom, medailami a diplomami. Ostatné družstvá získali sladko-slaný balíček a diplomy. Chceli by sme veľmi pekne poďakovať SOŠ Žarnovica za poskytnutie telocvične, všetkým hráčom, Jumati s.r.o. a mestu Žarnovica.


JESENNÝ VOLEJBALOVÝ TURNAJ 3. ročník

V sobotu sme si ráno dlho nepospali, keďže turnaj začínal už od 8:30. Z pôvodne 8, bolo nakoniec len 7, ale veľmi silných a kvalitných družstiev. Ako každý rok, tak aj tentoraz súťažiacich čakali obľúbené slané osúchy a nažhavení protivníci. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín, kde hrali každý s každým na dva víťazné sety do 15 bodov. Prvý z prvej skupiny hral s prvým z druhej skupiny o prvé miesto a o 3. miesto hrali druhí rovnakým štýlom. Hrali na dva víťazné sety do 25 bodov. Víťazné priečky boli ocenené trofejami a medailami, 4. až 7. miesto získalo čokolády a diplomy. Hrali nasledujúce družstvá : 1. miesto – Hodruša, 2. miesto – To je jedno, 3. miesto – Klietkari, 4. miesto – Ostrý Grúň, 5. miesto – Začiatočníci, 6. miesto Dreamers a Neviem.


JESENNÝ VOLEJBALOVÝ TURNAJ 2. ročník

Volejbalový turnaj, téma, ktorá za 4 roky funkčnosti parlamentu kolovala medzi členmi, že  či volejbal má v Žarnovici svoje miesto. Práve tento rok bol kľúčový kedy sme zistili záujem o naše volejbalové turnaje. Mali sme na začiatku roka v pláne usporiadať jarný, letný, jesenný a zimný vol. turnaj, čiže o jeden viac ako minulý rok. Nakoniec sme sa rozhodli len pre jarný a jesenný. Dôvodom bol nízky počet práve na jarnom turnaji tento rok (3. ročník) a taktiež aj fakt, že tento jesenný volejbalový turnaj (2. ročník) sme museli presúvať skoro o mesiac, z 11.10. na 8.11., z dôvodu veľmi nízkeho počtu. Keď sa blížil termín, vyzeralo to všelijako. Družstvá najskôr boli, potom neboli a keď sme už mali hlavu v smútku, stal sa „zázrak“, keď , v už spomínaný termín, v sobotu o 9:00 hod, prišlo dokopy 7 družstiev. Ich názvy boli : Hodruša, Župkov, Orsovci, Načo názov, No name, HSG Team a Optimisti. Opäť sme sa stretli v telocvični ZŠ v Žarnovici a asi po 9:40 s meškaním, z dôvodu neskorého príchodu družstiev, sme po  úvode a pravidlách turnaja, mohli začať. Družstvá boli rozdelené na 2 skupiny. V prvej boli družstvá : Župkov, Optimisti, No name a v druhej : HSG Team, Hodruša, Orsovci a Načo názov. V každej skupine sa hralo štýlom „každý s každým“, na dva víťazné sety a pätnásty bod bol víťazný. Po zápasoch v skupinách nasledovalo semifinále, kedy prvé družstvo z prvej skupiny hralo s druhým z druhej skupiny a zase opačne, druhé z prvej skupiny, hralo s prvým z druhej skupiny. Do semifinále postúpili Župkov, Optimisti a Hodruša, Orsovci. Zápasy v semifinále rozhodli, že o prvé miesto hralo družstvo Orsovci a Hodruša a o tretie Župkov a Optimisti. Víťazom tohtoročného Jesenného volejbalového turnaja sa stalo družstvo Orsovci. Druhé skončilo družstvo Hodruša, tretie Župkov a štvrté Optimisti. Načo názov obsadilo 5. miesto a HSG Team a No name posledné. Poďakovanie patrí ZŠ Žarnovica, pani Suchej, JUMATI, s.r.o., TVP Žarnovica, mestu Žarnovica, družstvám a tým, čo pomáhali pri konaní turnaja.


JESENNÝ VOLEJBALOVÝ TURNAJ 1. ročník

Dňa 28. septembra MMP ZC nadviazal na úspešnosť volejbalového turnaja v apríli a zorganizoval ďalší pod názvom JESENNÝ VOLEJBALOVÝ TURNAJ. Tohto turnaja sa zúčastnilo 6 družstiev. Turnaj trval 7 hodín, čo bolo veľmi vyčerpávajúce pre všetkých. Družstvá hrali systémom každý s každým, do 15 bodov a na 2 víťazné sety.